Планкінг

Черговий дарвінівський номінант з’явився в Австралії. Молодий хлопчина впав з балкона і загинув, вирішивши зіграти в гру, мода на яку стрімко поширюється через інтернет – так званий планкінг.

планкінг

Планкінг – це гра, в ході якої людина, витягнувшись, лягає на живіт найчастіше в громадському місці, а товариші фотографують його і розміщують знімки в соціальних мережах.

Двадцятирічний Ектона Бів намагався влягтися на поручень балконного огородження, у той час як його друг почав фотографувати. Приналаштовуючись на балконній огорожі, Бів зісковзнув, впав і розбився на смерть.

Дивуватися його падінню не доводиться: попередню ніч він провів на вечірці з друзями, а полежати на балконній огорожі вирішив під ранок, перед тим як їхати додому.

У деяких обставинах планкінг може бути досить безпечним. Але по мірі зростання кількості планкерів між ними зростає суперництво, тому що молоді люди, які захоплюються грою прагнуть знаходити все більш екзотичні і потенційно небезпечні поверхні.

З цього випливає, що планкери часто будуть з’являтися на сторінках Премії Дарвіна – природний відбір розпочався.

Ось для наочності свіжий приклад планкінга. Ідіотка вирішила полежати на кухні. Дивно, що вона не залишила на плиті кипляче масло…

Травень 2011 року, Брісбен, Австралія

Darwin.Lohotron.in.ua

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Яловичий жир замість ботокса

Всім відомо, що краса вимагає жертв і жінки справно приносять себе в жертву, попутно заробляючи номінації на Премію Дарвіна.

Close