Яловичий жир замість ботокса

медик медицина роботВсім відомо, що краса вимагає жертв і жінки справно приносять себе в жертву, попутно заробляючи номінації на Премію Дарвіна.

У 2011 році непогані шанси на отримання премії є у 63-річної американки, яка вирішила самостійно підкоригувати своє обличчя за допомогою… яловичого жиру.

Джанет Хардт поступила в лікарню містечка Хезел Хрест на початку вересня з скаргами на болі у обличчі. За словами пацієнтки воно немов горіло! На жаль, медицина виявилася безсила і через деякий час Джанет померла.

Розтин показав, що смерть настала від перитоніту і важкого черевного запалення, викликаного бактеріальною інфекцією, яка послабила стінки товстої кишки. Джерелом інфекції став звичайний яловичий жир, який мадам неодноразово використовувала замість ботокса. Так, так, ви не помилилися – вона гарувала в своє обличчя яловичий жир. Спочатку розігрівала його на сковороді, а потім за допомогою шприца вводила гарячий жир в свої губи. Можете уявити собі, які болі вона при цьому відчувала?

Як зазначили медики, до експериментів з яловичим жиром жінка пройшла через кілька пластичних операцій, про що свідчило неприродне і не дуже зморшкувате обличчя.

Мабуть на нові операції у неї просто не було грошей…

Вересень 2011 року, США

Darwin.Lohotron.in.ua

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Все буде Ті-Топ!

Представниці прекрасної половини людства, які читають наш сайт, люблять зловтішатись, мовляв, більшість ідіотів - чоловіки. Радійте, панночки - на Премію...

Close