Горе-електрик

Американка Аманда Мартін через суд довела, що її чоловік ідіот і має повне право на отримання «Премії Дарвіна – 2012». Дарвінівський комітет оцінив порив жінки і схвалив заявку від її покійного чоловіка.

Подивимося.

електрика лампа лампочка

Днями Аманда отримала виплати по страховці за чоловіка, який вбив себе в грудні 2008 року, намагаючись вилікувати еректальну дисфункцію (втрату потенції) за допомогою електричного струму. Ідіот під’єднував до своїх геніталій електричні дроти і пускав по них струм. Одного разу він переборщив з напругою. Найсмішніше, що чоловік був електриком і повинен був знати, яка небезпечна електрика.

Вдова подала заяву про отримання страховки, але страхова компанія відмовилася платити, заявивши, що це було самогубство. Кілька років Аманда домагалася справедливості в суді і ось її зусилля увінчалися успіхом: суд визнав, що це не було самогубством, просто таким чином її чоловік-дурило намагався домогтися сексуального задоволення.

Квітень 2012 року, США

Darwin.Lohotron.in.ua

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Смертельний засос

Бригаду робочих найняли для проведення ремонтних робіт на очисних спорудах. У центрі басейну, куди стікалися каналізаційні стоки, була водостічна труба...

Close