Горе-винахідник

Історія про феєричного ідіота прийшла до нас з Нової Зеландії. Чоловік загинув, ставши жертвою власного «винаходу» – шолома для дистанційного управління дистанційним пультом від телевізора. Нерозумно звучить? Те що сталося з дарвінівський номінантом – звучить ще дурніше.

пульт телевізор

Зізнайтеся, всі ви в глибині душі дякуйте винахіднику пульта дистанційного керування телевізором або іншого побутового приладу, оскільки він позбавив вас від необхідності зайвий раз відірвати попу з дивана.

Але що робити, якщо пульт знаходиться не під рукою, а валяється де-небудь на полиці? Правильно – потрібно винайти спосіб дистанційного управління дистанційним пультом. Чим і зайнявся наш дарвінівський номінант.

Він вирішив управляти пультом за допомогою сили думки, а щоб ніщо не заважало концентруватися на шматку пластику, дурило надів на голову герметичний шолом і опустив скло. Зручно – отвір для очей дозволило б йому відразу приступити до перегляду телепрограм, як тільки перемкне канал силою думки.

На жаль, мужик не подбав про маленьку дрібницю – дихальний отворі в шоломі. У такому вигляді його тіло і виявили поліцейські.

Серпень 2012 року, Нова Зеландія

Darwin.Lohotron.in.ua

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Танці з ротвейлерами

Ротвейлер - може бути кращим другом. А може і не бути, особливо, якщо його постійно бити, кричати на нього і...

Close