Краса вбиває!

24-річний Маріо (в минулому – гонщик) під час відпустки вирішив відвідати свого друга в селі Бистриця.

Бистриця, Болгарія

Бистриця, Болгарія

Приголомшений красивими пейзажами, наш герой вирішив відобразити це все на пам’ять. Щоб знімки вийшли більш видовищними, хлопчина почав шукати місце вище, але всі будівлі в окрузі виявилися в один-два поверхи і «епічності» знімку явно не вистачило б.

У полі зору нашого героя потрапила щогла лінії електропередач. Перехожий, перехопивши оцінюючий погляд горе-фотографа, спробував було відмовити того від шаленої витівки. Однак Маріо, перекинувши камеру через плече, поліз наверх. Нагорі дарвінівський номінант зіткнувся з невеликою проблемою: стійкість. Щоб рука з камерою не тряслася, він повинен був за щось вхопитися. І він вхопився за… товстий силовий кабель.

Згодом, слідчі з енергетичної компанії встановили, що Маріо не зміг створити «правильне» коротке замикання, тому він не був спалений дотла сотнями кіловольт, які проходили через кабель. Однак заряду виявилося достатньо, щоб смерть була миттєвою.

Йому «пощастило» – якщо б він залишився живий, то падіння з 20-метрової висоти перебило йому хребет.

Ви ще сумніваєтеся в тому, що краса може вбивати?

Вересень 2012 року, Болгарія

Darwin.Lohotron.in.ua

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Перегони на дивані

22-річний канадець, який вирішив влаштувати з друзями гонки на дивані, вже отримав схвалення дарвінівського комітету і має непогані шанси потрапити...

Close