Передозування футболом

26-річний китаєць має непогані шанси включитися в гонку за «Премією Дарвіна – 2012». Ярий фанат футболу, який стежив за всіма матчами ЄВРО-2012, він провів біля екрана телевізора 1890 хвилин, побачив 51 гол і помер від виснаження.

Євро 2012 футбол

Дарвінівський номінант об’явився в китайській провінції Хунань. Цзянь Сяошань був знайдений мертвим у своїй квартирі після 11-денного футбольного марафону. Хлопчина дивився матчі до світанку без сну і відпочинку, потім йшов на роботу, а коли повертався – знову сідав біля «ящика». Відсутність сну, постійне куріння і поглинання необмеженої кількості пива зробили свою справу – організм викинув «червону картку» і серце зупинилося.

Дарвінівський комітет підкупило те, що китаєць вживав пиво замість води, тому вони дружно сказали своє «одобрямс» Номінанту. Подивимося, чи буде висунута ця історія в шорт-лист «Премії Дарвіна – 2012».

Червень 2012 року, Китай

Darwin.Lohotron.in.ua

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Горе-винахідник

Історія про феєричного ідіота прийшла до нас з Нової Зеландії. Чоловік загинув, ставши жертвою власного «винаходу» - шолома для дистанційного...

Close