Танці з ротвейлерами

Ротвейлер – може бути кращим другом. А може і не бути, особливо, якщо його постійно бити, кричати на нього і навіть забувати годувати.

ротвейлер

Жорстоке поводження з собакою-вбивцею – вже звучить, як сама ідіотська думка на світі, правда? А тепер уявіть, що ви чините так не з одним ротвейлером, а з 25? Так, ви не помилилися, з 25-ма натренованими і озлобленими ротвейлерами. Саме стільки собак було в будинку у 60-річної мешканки Чехії, яка займалася розведенням бійцівських псів у домашніх умовах. А що, цілком звичне заняття для пенсіонерки.

Вона била своїх собак, кричала на них, відмовлялася гуляти з ними, а часом і забувала годувати. Одного ранку, зголоднілі звірі напали на свою господиню і за лічені секунди розтерзали до смерті.

Сусіди чули крики, але не стали викликати поліцію – вони вирішили, що вона в черговий раз кричить на свою собачу зграю, за те, що ті занадто голосно гавкають.

У старенької вже була дочка, але у свої 60 років вона не могла більше мати дітей, тому дарвінівський комітет схвалив її кандидатуру на здобуття «Премії Дарвіна – 2012» року.

Грудень, 2011 року, Чехія

Darwin.Lohotron.in.ua

Share it...Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedInPrint this page

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття:
З осиним гніздом

Чергового дарвінівського номінанта виявили в понеділок, 17 вересня на задньому дворі його ферми.

Close