Тест на невразливість

Вже друга заявка на «Премію Дарвіна» 2012 носить масовий характер. Мабуть, високосний рік на ідіотах позначається. Цього разу відзначилися четверо студентів з Індонезії, які захоплювалися бойовими мистецтвами.

тест опитування

Троє хлопців з Купанг, 18-20 років, намагалися досягти невразливості для своїх тіл в екстремальних ситуаціях.

Зібравшись на автовокзалі вони приступили до випробувань. Для початку всі троє прийняли щурячу отруту. Дивно, але хлопці вижили і ніхто з них не помер. Потенційні номінанти на Премію Дарвіна сприйняли це як дар згори і приступили до наступного випробування на міцність.

Вони лягли на землю і по них кілька разів проїхався їх однокурсник на мотоциклі. Жоден з трьох не отримав будь-яких травм.

Наші герої відчули себе богами і вирішили ускладнити випробування, щоб перевірити, як їх тіла впораються з чотириколісним транспортним засобом з десятьма пасажирами на борту.

Те, що відбулося далі, було жахливо. Коли важкий автомобіль переїхав їх, вони заволали від болю. Двоє загинули практично миттєво, третій досі перебуває в лікарні у важкому стані.

А в іншому індонезійському місті – Джакарті, двоє дурнів, 24 і 26 років, також намагалися перевірити свою невразливість і облили один одного сірчаною кислотою. Їх гени навчань вилучені з генофонду планети Земля.

Всі вимоги для отримання Премії Дарвіна виконані.

Лютий 2012 року, Індонезія

Darwin.Lohotron.in.ua

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Дострибалися…

Ще одна заявка на «Премію Дарвіна - 2012», яка вже отримала схвалення дарвінівського комітету. Сталася вона в передмісті Буенос-Айреса, де...

Close