Блакитна горілка

Дарвінівський комітет схвалив заявку працівника пивного магазину на «Премію Дарвіна – 2013». Чоловік випив пляшку «блакитної горілки», що насправді виявилася рідиною для миття вітрового скла. У нас її називають «незамерзайкою».

блакитна пляшка

Все відбулося в квітні 2012 року, однак широкій публіці історія стала відома у 2013-му.

Водій мив службову машину на задвірках магазину, коли за сидінням вантажівки виявив 1,5-літрову пластикову пляшку, заповнену світло-блакитною рідиною. Наївний канадець подивився на етикетку і побачив знайоме у всьому світі слово – «Vodka». Щастю мужика не було меж: він ніколи в житті ще не пив блакитну горілку, а тут на тобі – півтора літра екзотичного продукту, та ще абсолютно безкоштовно!

Покликавши напарника, водій показав йому знахідку. Чоловіки зробили кілька ковтків з горлечка. Слідчі досі не можуть зрозуміти, чому смак і запах, абсолютно не характерний для горілки не відлякав їх.

Наприкінці робочої зміни, водій взяв напівпорожню пляшку додому і продовжував пити з неї ще протягом двох днів. Пізніше він помер у лікарні від отруєння метанолом, в той час як його напарнику пощастило – він вчасно звернувся до лікарів, які зробили йому діаліз для очищення організму.

– Це, безумовно, премія Дарвіна, – заявив член дарвінського комітету на ім’я Джеймс. – Хочу особливо відзначити дурість номінанта, який виявився не в змозі відчути дивний запах «горілки». Враховуючи те, що його нюх і смак не працюють, я можу припустити, що інші функції мозку також відсутні.

Квітень 2012 – лютий 2013, Канада

А ось інший модератор сайту «Премії Дарвіна» заявив, що знає лише один лікер синього кольору в світі і це явно не горілка. Тим більше, він виглядає і пахне зовсім не так, як «незамерзайка».

– Йому ставало все гірше і гірше, а він продовжував пити її, – пише Кенді. – Те, що це сталося в Онтаріо – стало вирішальним фактором для схвалення заявки.

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Смерть «приструнила» наркоділка

У Нью-Йорку черговий наркоділок впав жертвою своєї дурості, захищаючи кущі марихуани.

Close