Бобер загриз мужика

Номінація від дарвінівського комітету

Квітень, 2013. Білорусь

Один з тих рідкісних випадків, коли номінації на «Премію Дарвіна» удостоюються наші колишні співвітчизники.

Як відомо, люди – істоти дуже допитливі і дуже люблять фотографуватися з тваринами. Їм чомусь здається, що маленький звір не представляє ніякої небезпеки. Ось і потенційний дарвінівський номінант не очікував ніякого підступу від … бобра.

Троє друзів з Бреста зібралися порибалити. По дорозі на риболовлю побачили на узбіччі великого бобра і вирішили зробити з ним фото на пам’ять. Вийшли з машини і підійшли ближче до симпатичного і нешкідливого, на перший погляд, звірятка. І тут бобер раптом накинувся на одного з чоловіків і двічі вкусив за стегно. Укуси виявилися такої сили і точності, що постраждала стегнова артерія.

бобер бобр

Прокинувшись від шоку, товариші спробували перев’язати рану, викликали швидку допомогу, вскочили в машину і погнали по довколишніх селах, щоб знайти хоч якогось медика. Але не встигли – їх друг (а тепер уже й дарвінівський номінант) помер від втрати крові.

Share it...Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedInPrint this page

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття:
Посковзнулась, впала, отямилась

57-річна місцева жителька Юкет Пан прямувала до своєї ферми, коли вона випадково наступила на калюжу коров'ячої сечі і посковзнулася.

Close