Майже культурний пасажир

Номінація від дарвінівського комітету

Червень, 2013. Китай

Історія, яку ми вам розповімо сьогодні, схвалена дарвінівський комітетом на здобуття «Премії Дарвіна – 2013». Але, як ви пам’ятаєте, останнє слово залишається за Венді Норткат.

22-річний Чень Цзе їхав в міжміському автобусі, коли йому захотілося в туалет. У салоні санвузла не виявилося, тому хлопчина підійшов до водія і попросив зупинити автобус на середині шосе. Водій, природно, відмовився з міркувань безпеки.

– Я попросив його почекати, тому що я не міг припаркуватися на автостраді, – пояснив він потім поліцейським. – Буквально через 10 хвилин ми повинні були під’їхати до стоянки із зоною відпочинку, де він зміг би скористатися кабінкою.

автобус китай

Чень сприйняв відмову водія, як особистий виклик: він ударив його по голові пластиковою пляшкою з-під води, а потім повернувся на місце. Історія замовчує, чому хлопчина не скористався пляшкою, щоб оправити свої природні потреби. Замість цього він відкрив вікно в салоні і вистрибнув на повному ходу.

Чень Цзе загинув в результаті падіння.

– Він не міг почекати десять хвилин, і не міг просто помочитися з вікна? – здивувався один з модераторів «Премії Дарвіна». – Так, чувак зробив мій день!

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Ненажерливий таєць

Жив був садівник в Таїланді. Доглядав за травою, деревами, нікому не заважав.

Close