Наркотики із стрихніну

Номінація від дарвінівського комітету

Лютий, 2008. Австралія

Тіла двох друзів – 21-річного Різа Стівена і 19-річного Зака ​​Мура виявили на узбіччі траси в невеликому містечку Джіпсленд. Місцевий фельдшер помітила ознаки отруєння і викликала бригаду «швидкої» з найближчої лікарні.

Коли приїхали парамедики наша солодка парочка вже була в напівнепритомному стані. Вони так і не доїхали до лікарні – померли в реанімобілі через півгодини.

За операцією з порятунку стежив місцевий житель. Він одним з перших добіг до хлопців зі своєї птахофабрики і встиг почути, що вони прийняли … отруту.

Це не було самогубством.

Просто два дурника не могли нашкребти грошей на наркотики, а піти на якийсь час в «світ мрій» хотілося, ось їм і спало на думку прийняти … стрихнін.

 – Стривайте, вони прийняли щурячу отруту? – перепитав пізніше парамедік фельдшера, думаючи, що недочув. І справді – це яким треба бути ідіотом, щоб прийняти стрихнін.

 – Так, вони прийняли щурячу отруту, – підтвердив фельдшер.

стрихнін

Дарвінівський комітет оцінив дурість Різа і Стіва.

І хоча історія сталася в 2008 році, дав «добро» на здобуття Премії Дарвіна 2013-го року. Остаточне рішення, як завжди, за Венді.

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Премія Дарвіна замість Пулітцерівської премії

журналіст з Великобританії втомився «животіти» в безвісті. Він вирішив зняти документальний фільм, який, як йому здавалося, прославив би його на...

Close