Не шарф. Пітон.

Номінація від дарвінівського комітету

Грудень, 2013. Індонезія

В останні дні року, що минає дарвінівський комітет отримав непогану заявку на «Премію Дарвіна – 2013». На неї претендує 59-річний охоронець невеликого ресторанчика, розташованого біля п’ятизіркового готелю на острові Балі.

Як повідомляють поліцейські, все сталося близько третьої години ранку. Величезний 5-метровий пітон вирішив переповзти через дорогу біля готелю Bali Hyatt.

Bali Hyatt готель

Пітона помітив літній охоронець. Наш герой вирішив зловити «порушника» і віднести геть від жвавого туристичного місця. Чоловікові вдалося схопити пітона за голову і хвіст, та ось біда – змія важила під центнер і нести її на руках було дуже незручно. Що зробив герой нашої історії? Та те ж, що робите ви, коли переносите щось важке – поклав собі на плечі! Більше того, обвив його навколо шиї, як шарф, щоб нести було ще зручніше.

Пітон задушив горе-охоронця так швидко, що очевидці не встигли нічого зробити. Поки прибула поліція, пітон вже залишив свою жертву і «втік» у найближчі кущі. Його досі шукають.

Дарвінівський комітет у своєму рішенні був лаконічним. Свідомо поклав пітона на шию? Тоді вперед за номінацією на дарвінівську премію 2013-ть!

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Перевертень

Хім, на прізвисько "Великий Гігант", служив колись у військовій поліції. Він прийшов у будинок торговця наркотиками в Пномпені, але не...

Close