Посковзнулась, впала, отямилась

Номінація від дарвінівського комітету

Квітень, 1991.Тайланд

Ця історія сталася в Бангкоку на початку 90-х років, однак читачі «Премії Дарвіна» прислали її на сайт в березні 2013-го року. За правилами премії, історія номінується тим роком, коли була розказана, тому ми поміщаємо її у відповідний розділ.

Ну, а тепер, власне, сама історія.

57-річна місцева жителька Юкет Пан прямувала до своєї ферми, коли вона випадково наступила на калюжу коров’ячої сечі і посковзнулася. Падаючи, жінка вхопилася рукою за провід, що знаходився під напругою. Удар струму виявився смертельним. Родичі погорювали, поплакали й поховали бідолаху. Відключити або хоча б прибрати нещасливий провід ніхто не додумався.

корова

Через кілька днів після похорону 52-річна сестра загиблої Юкіто вирішила показати своїм сусідам де стався нещасний випадок. Коли вона приїхала на місце, то … сама посковзнулася на калюжі коров’ячої сечі і … схопилася за той же самий провід.

Якщо перша смерть була нещасним випадком, то друга – це безперечна номінація на «Премію Дарвіна». Так вирішив дарвінівський комітет.

– Я думаю, що корова виразно любить мочитися в цьому самому місці, – похмуро пожартував один з модераторів на ім’я Джеймс.

Почекаємо рішення Венді Норткатт.

Share it...Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedInPrint this page

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття:
Юбілейний вибух

49-річний робітник вирішив полагодити цистерну свого бензовоза і, врубши зварювальний апарат, приступив до роботи.

Close