Пожартував над поліцейським

Бразилія, схоже вирішила отримати рекордну кількість номінацій на «Премію Дарвіна» у 2013 році. За перші два тижні нового року вже друга заявка з цієї країни. Причому цього разу її може отримати поліцейський!

поліція академіяВсе відбулося в містечку Рондополіс, що в штаті Мату-Гросу. Наш дарвінівський дурило вирішив відвідати свого друга. Сів на мотоцикл і через кілька хвилин був уже біля його будинку. Ось тільки застав його в той момент, коли той вже вийшов з будівлі і з дружиною прямував до свого автомобіля, щоб поїхати на роботу.

Наш дурило вирішив розіграти його!

Він в мотоциклетному шоломі підбіг до машини товариша, схопив його дружину і закричав «Це пограбування, пограбування!».

Ось тільки дарвінівський номінант «забув» про те, що його друг – поліцейський, а значить – завжди при зброї. Злякавшись за життя своєї дружини. той вихопив пістолет і зробив кілька пострілів. Одна куля влучила в груди, а інша – в ногу. Стікаючи кров’ю, наш дурило з останніх сил стягнув шолом і прохрипів щось типу «Ти чо, це ж я – Чао!».

Він помер у лікарні.

Ідіотизму ситуації додає той факт, що наш герой теж поліцейський і повинен був знати, чим можуть закінчитись «жарти з законом».

Січень, 2013. Бразилія

Раніше ми вже писали про одного з найбезглуздіших грабіжників Техасу. При прийомі на роботу в поліцію штату він, заповнюючи анкету, наткнувся на питання «Здійснювали Чи ви коли-небудь злочину?». Чесний містер Гайнор відповів позитивно. Більше того, він точно вказав, де, коли і як він здійснював свої злочини. Копи вирішили, що це розіграш, але пробили інформацію по базі і з’ясувалося, що претендент не набрехав. Його затримали.

Share it...Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedInPrint this page

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття:
Тупі інструкції: товари для дому

Іноді справжній сенс інструкції втрачається в результаті перекладу, але іноді безглузді написи на упаковках є результатом звичайної дурості.

Close