Премія Дарвіна замість Пулітцерівської премії

Офіційна номінація*

Квітень, 2013. Великобританія

26-річний журналіст з Великобританії втомився «животіти» в безвісті. Він вирішив зняти документальний фільм, який, як йому здавалося, прославив би його на весь світ, а заодно допоміг би просунутися по кар’єрних сходах. бомж безхатько англіяЗабігаючи трохи наперед скажемо – перша частина плану вдалася і світ про нього дізнався, а ось з іншим – вийшла промашка. Пулітцерівську премію дурило навряд чи отримає, але шанси поборотися за «Премію Дарвіна – 2013» є. І досить непогані.

Тележурналіст з Ньюкасла надумав підняти проблему бездомних. Знімати сюжет про їхнє життя здалося хлопцеві банальним і він вирішив висвітлити проблему зсередини, тобто зняти фільм із серії «Випробувано на собі».

Він вирушив на вулицю без їжі та грошей, взявши лише старенький спальний мішок з дому.

– Я буду спати на землі, їсти тільки ту їжу, що зможу дістати, спілкуватися з бездомними, – пояснив він друзям. – Тобто максимально глибоко порину в той спосіб життя, що вони ведуть.

На жаль, наш дурило не врахував, що до екстремальних умов бездомні люди звикали поступово і навчилися виживати. А організм нашого дарвінського номінанта не впорався з гіпотермією – він замерз на третій день свого експерименту в покинутому гуртожитку.

До речі, це не перший випадок, коли люди гинуть в безглуздих спробах довести що-небудь, не думаючи про рідних і близьких. Раніше ми вже писали писав про студента, який захоплювався хімією.

P.S. * – Дарвінівський комітет, що складається з модераторів сайту «Премії Дарвіна», порахував історію не гідною номінації, однак Венді Норткат вирішила інакше і висунула її на здобуття Премії +2013-го року.

Share it...Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedInPrint this page

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття:
Бобер загриз мужика

Один з тих рідкісних випадків, коли номінації на «Премію Дарвіна» удостоюються наші колишні співвітчизники.

Close