Смерть «приструнила» наркоділка

Номінація від дарвінівського комітету

Вересень, 2013. США

У Нью-Йорку черговий наркоділок впав жертвою своєї дурості, захищаючи кущі марихуани. Дарвінівський комітет одноголосно схвалив заявку на «Премію Дарвіна – 2013», проте подивимося, яке рішення прийме Венді Норткат.

50-річний Деніел Рікеттс мав маленький секрет, який він ретельно оберігав від цікавих очей. На задвірках свого будинку в окрузі Олбані він посадив чотири кущика марихуани, які за літо зросли до величезних велетнів. Радість з приводу великої «врожаю» була недовгою, оскільки Деніела почало “лихоманити” за його долю. А раптом вкрадуть?

маріхуана

Дурило накидав план захисту своєї ділянки і спорудив всюди пастки, які повинні були перешкодити непроханим гостям дістатися до його «зеленого багатства». Поперек дороги, що веде до його приватної власності, Деніел натягнув ледве помітну струну від піаніно.

У перший вересневий вівторок наш дурило повертався додому на своєму мотовсюдиході. Швидше за все він пропустив пару кухлів алкоголю у місцевому барі, тому забув про пастки.

Струна від піаніно майже обезглавила дурника, не залишивши йому жодних шансів на виживання. Зате у нього з’явилися непогані шанси на отримання «Премії Дарвіна» цього року.

– Цей дурень, звичайно, сам напросився на номінацію, – висловив думку один з модераторів премії на ім’я Джеймс.

Коли поліцейські оглядали ділянку Деніела вони переконалися, що у мужика був «пунктик» з приводу безпеки: периметр ділянки був огороджений колючим дротом, а на землі були розкидані пастки проти койотів.

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Здох, як акумулятор

Спочатку ніхто в його розумових здібностях не сумнівався - сусіди викликали поліцію, так як думали, що стався якийсь кримінал.

Close