Юбілейний вибух

Офіційна номінація

І знову Бразилія. Я не розумію, звичайно, чому Венді Норткатт номінувала особисто цю історію на Премію Дарвіна – 2013. Вона не оригінальна, хоча може в цьому і є суть – рівно 10 років тому все в тій же Бразилії був аналогічний випадок. Ювілейний номінант?

бензовоз

49-річний робітник вирішив полагодити цистерну свого бензовоза і, врубши зварювальний апарат, приступив до роботи. Паливо, яке було в цистерні, рвонуло так, що розкидало останки вантажівки і нашого дарвінського номінанта на 300 метрів навколо.

Лютий, 2013. Сан-Паулу, Бразилія

Нагадаємо, в 2003 році номінацію на Премію Дарвіна отримав інший бразилець, який чистив цистерну бензовозу. 35-річний Мануель заповнював цистерну з-під палива водою, коли вирішив перевірити рівень води всередині. Дурило скористався власною запальничкою як ліхтариком. Як з’ясувалося, рівень води був недостатньо високий і до безпечної відмітки явно не дотягував. Вибух запустив бразильця в повітря і відкинув на сто метрів до автомобільної стоянки. Лікарі були безсилі.

Share it...Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedInPrint this page

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття:
Пожартував над поліцейським

Все відбулося в містечку Рондополіс, що в штаті Мату-Гросу. Наш дарвінівський дурило вирішив відвідати свого друга.

Close