Зіграв у “йо-йо” з алігаторами

Номінація від дарвінівського комітету

Червень, 2013. Коста-Ріка

Якщо ця історія не потрапить в шорт-лист номінантів на «Премію Дарвіна-2013», я з’їм свою краватку. Думаю, що читачі погодяться зі мною і дарвінівський комітетом – Венді Норткат просто зобов’язана дати чергового «розумнику» шанс поборотися за перше місце.

Луїс Абарка повертався з пікніка, який він влаштував для сім’ї. Кілька годин в автомобілі здалися йому занадто нудними і він вирішив якось урізноманітнити поїздку.

Коли автомобіль виїхав на міст через річку Ріо-Гранде-де-Терраба, у нього в голові дозріла карколомна ідея: влаштувати саморобний банджі-джампінг!

Зупинившись посеред мосту, Луїс прив’язав один кінець мотузки до своїх щиколоток і талії, а інший – до бампера автомобіля. Потім він переліз через поручні мосту і, спустившись вниз по імпровізованому канату, повис вниз головою над річкою, що кишить алігаторами. Один з родичів підігнав машину трохи ближче до поручнів, так що хлопець знаходився всього в декількох дюймах від поверхні води.

банджи-джампінг банджі-джампінг

Але Луїсу і цього було мало! Він попросив родича від’їхати від перил, а потім знову під’їхати. Ну, “тіпа” вирішив стати «людиною йо-йо» і полоскотати собі нерви. Божевільні веселощі тривали недовго: від постійного тертя об перила мотузка … порвалася. Нашого «героя» поглинула річка. Історія замовчує – чи вмів Луїс плавати чи ні, але будь він навіть олімпійським чемпіоном з плавання – вибратися з води зі зв’язаними ногами було б вельми проблематично.

Мабуть, алігатори теж злегка “офігіли” від подібної дурості настільки, що вони дозволили тілу проплисти повз них.

Через дві доби його виявили в двох милях нижче за течією.

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Блакитна горілка

Чоловік випив пляшку «блакитної горілки», що насправді виявилася...

Close