Під потяг заради ефектного фото

Номінація від дарвіновського комітету

Січень 2014 р., США

Дарвінівський комітет вже настільки звик до людей, що гинуть за свою дурість під колесами потягів, що відбраковує більшість заявок. Але 42-річний кандидат з Лас-Вегаса зробив неможливе. Він убив себе поїздом, причому зробив це настільки оригінальним способом, що дарвінівський комітет дружно сказав своє «так» і дав номінацію.

Як з’ясували слідчі, наш герой дуже хотів поповнити свій фотоальбом ефектним знімком – на тлі поїзда, що наближається. Просто встати поруч із залізничними коліями та сфотографуватися здалося йому прісним та банальним, тому він сів на рейки і став чекати.

Поїзд «Amtrak» не змусив себе довго чекати.

Історія замовчує, чому селфіст продовжував сидіти на рейках, незважаючи на сигнали машиніста. Можливо, йому хотілося зробити більше круте фото і він чекав поки поїзд не під’їде до нього надто близько. Так чи інакше, багатотонна махіна наїхала на нього.

Слід зазначити, що своєї мети наш герой домігся – поліцейські судмедексперти сфотографували його останки на фоні поїзда.

130 пасажирів, що знаходилися в вагонах, не постраждали. Однак їм довелося пересісти на автобуси, щоб дістатися до місця призначення, так як міська влада закрила залізничний рух для розслідування інциденту.

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Лягли під потяг, щоб випробувати себе

Двоє футбольних фанів вирішили після матчу вирішили випробувати себе на хоробрість. Зробити це вони вирішили в районі залізничної станції «Роттердам».

Close