Жартівник та Великий Каньйон

Номінація від дарвіновського комітету

1992 рік. США

Ця історія сталася більше 10 років тому, але за правилами Премії Дарвіна вона має право номінуватися у 2014 році, тобто в рік висунення. Але, швидше за все, Венді Норткат, відхилить заявку, так як у номінанта залишилося потомство.

Гранд-Каньйон – це найглибший каньйон на планеті . На окремих ділянках його глибина сягає майже 2 кілометрів. Цей унікальний геологічний об’єкт вабить до себе туристів з усього світу, проте повернутися судилося далеко не всім – гинуть через власну дурість.

Герой сьогоднішньої історії – 38-річний Грег Гінгріч приїхав сюди разом зі своєю дочкою. В один з моментів, Грег вирішив розіграти її. Піднявшись на перила, Грег почав робити вигляд, що падає – він закричав і дико замахав руками, немов намагаючись зберегти рівновагу. Дівчинка виявилася розумною і на дурощі татуся дивитися не збиралася, тому розвернулася та й пішла.

Грег не став здаватися. Намагаючись привернути увагу дочки, він вирішив «комічно зірватися» в прірву. Не по-справжньому, звичайно. Просто він примітив внизу виступ, на який і думав приземлитися. Але при стрибку оступився і впав вниз з 120-метрової висоти.

Рятувальникам довелося витратити чимало часу на пошуки його тіла. Дочка стала сиротою через його дурість.

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Горе-механік та ключ запалення

39-річного механіка Скотта МакКіммі до описуваних подій багато в його містечку знали, як власника пурпурного кабріолета «Фольксваген».

Close