Кондомат не винний

Номінація від дарвіновського комітету

Грудень 2015 р., Німеччина

Троє 27-29 літніх грабіжників, що стали героями цієї історії, повели себе по-ідіотськи з самого початку.

Погодьтеся, що якщо вже грабувати торговий автомат, то краще той, в якому розплачуються паперовими купюрами. Наші дурники зазіхнули на кондомат,
тобто автомат з продажу презервативів. Їх вартість невелика, тому зазвичай в ньому розплачувалися монетками.

Це була приказка. Зараз же починається сама історія.

Вибравши самотньо встановленого кондомата, горе-злодюжки запустили в його нутрощі трохи вибухівки та підпалили гніт. Після чого поспішили сховатися від вибуху в … автівку, що стояла поруч.

Мабуть, вона здалася їм панцерником. Через пару-трійку секунд пролунав вибух і торговий автомат перетворився в якусь подобу бомби, начиненою шрапнеллю – монети з величезною швидкістю розлетілися на всі боки. Шалений металевий предмет потрапив в голову одного з грабіжників.

Подільники повезли пораненого товариша в лікарню, придумавши на ходу історію, що той отримав травму при падінні зі сходів. Лікарі, звичайно ж не повірили їм, тому тим довелося розповісти, що ж сталося насправді.

Тим часом, очевидці викликали на місце вибуху поліцію, яка виявила лише розтрощений автомат, а також розкидані навколо монети і презервативи.

Читач, який надіслав цю історію на розгляд дарвіновського комітету, іронізує: «Трагедії вдалося б уникнути, якби батько цього злочинця скористався цим автоматом пару десятків років тому”.

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Спершу літаки, а авто трохи згодом

Вони практично досягли своєї мети, але в справу втрутилася дурість.

Close