Ув’язнений загинув, влаштувавши пожежу

Офіційна номінація

Листопад 2015 р., Хорватія

Боян Бешич був злочинцем, який більшу частину свого 25-річного життя провів в місцях позбавлення волі. Поліцейське досьє на дрібного шахрая по своїй товщині могло б посперечатися з романом «Війна і мир» Льва Толстого. Всьому виною була маніакальна впертість і наполегливість.

Зокрема, він так часто слав своїй колишній пасії листи з загрозою смерті, що отримав до свого 5-річного терміну на додачу ще 8 місяців в’язниці.

Буйна вдача Бешича не раз приводила до неприємностей. Ось і в той день тюремні охоронці були змушені закрити його в одиночній камері, стіни якої були оббиті повстю (войлоком). Вони не підозрювали, що наш кандидат примудрився пронести з собою запальничку! І він мав намір влаштувати невеличку виставу, щоб вибратися з “одиночки”.

У хлопця обидві руки були скуті наручниками за спиною, але це не завадило йому дістати заховану запальничку і навмисно підпалити оббивку біля входу в камеру.

За лічені секунди вогонь охопив двері та перекинувся на стіни. Спочатку Боян не розумів, яку дурість він зробив. Паніка охопила його, коли він раптом усвідомив, що знаходиться в замкнутому приміщенні, що дуже швидко наповнюється димом!

Охоронці не очікували, що Боян влаштує підпал в камері, тому помітили пожежу запізно, і не встигли врятувати ув’язненого.

Як пишуть місцеві журналісти, Боян Бешич став першим в історії країни ув’язненим, який загинув за гратами.

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Від феєрверка втратив голову

...хлопець вирішив підійти до справи «творчо»...

Close