Як хом’ячок у колесі

Номінація від Дарвінівського комітету

Серпень 2017 року, Греція

24-річний грек, який вирішив пожартувати перед друзями, загинув у них на очах, отримавши номінацію на премію Дарвіна в 2017 році. А все тому, що хлопець вирішив «влізти в шкуру домашнього хом’ячка».

Наш дурило з друзями опинився в Лівадії неподалік від водяного млина, де вони коротали час перед футбольним матчем. Величезне колесо нагадало йому про домашніх гризунів, які бігають по колесу в клітці.

Недовго думаючи, Кріс забрався всередину гігантської конструкції і зробив кілька кроків. Колесо піддалося. Задоволений хлопчина почав розкручувати його все швидше і швидше.

Якщо хом’ячки можуть бігати в колесі годинами, то Кріс видихся вже через пару-трійку хвилин. Він хотів вийти, але з’ясувалося, що зробити це не так то просто – колесо розкрутилося занадто швидко. Хлопець був змушений бігти, щоб не впасти. Замкнуте коло.

Кріс запанікував і вирішив на повному ходу вистрибнути з колеса. Під час стрибка він вдарився об конструкцію, що шалено оберталась.

Удар виявився смертельним.

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Індійський супергерой

Ви звертали увагу на попередження «Не намагайтеся повторити, трюк виконано професіоналами», яким виробники відеоконтенту забезпечують свої ролики?

Close