4. Світовий чемпіонат з поїдання кропиви

кропиваНестерпне печіння у роті під час поїдання 15 метрів кропиви укупі з бур’янами, як з’ясувалося, далеко не найбільша проблема на жартівливому змаганні, яке триває рівно одну годину – ця пекуча рослина є ще й дуже потужним проносним.

Дивно, але навіть ці наслідки не лякають конкурсантів, і брак у них тут явно не відчувають – приблизно 50 конкурсантів щороку. І зазвичай вони завжди з бравадою приступають до виконання завдання.

Щоправда, незабаром конкуренти стикаються з суворою реальністю поїдання обпікаючої кропиви. А їх численні глядачі в цей час з нетерпінням очікують першої характерної реакції конкурсантів, які один за іншим починають незабаром відригувати з’їдену кропиву.

Для боротьби з печією багато хто з конкурсантів вживають алкоголь – дійсно дієву протиотруту. Проте, слід бути дуже уважним і своєчасно спорожнити сечовий міхур і кишечник, оскільки це загрожує дискваліфікацією – до радості інших учасників.

Рекорд у цьому конкурсі – це вражаюче поїдання 38 метрів кропиви. На щастя, це не єдина розвага на чемпіонаті, який проходить в трактирі “Боттл-Інн” в містечку Маршвуд. Тутешніх гостей також чекає жива музика, “дармове” пиво від закладу, пікнік з смаженим поросям та інші призові змагання.

Принаймні ці розваги відвернуть думки нещасних учасників від розладу шлунка і жахливого печіння в пальцях.

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
3. Гонки за апельсинами

Щороку під час королівських святкувань британської правительки Єлизавети II у місті Тотнес учасники змагань з великим піднесенням і швидкістю пускаються...

Close