5. Заплив у болоті

болотоЕкіпіровані лише маскою, трубкою і ластами, учасники змагання мають подолати відстань у півкілометра по болотній воді в глибоких нетрях, розташованих в центрі Уельсу.

Причому в битві за перемогу конкурентів чекає одна невелика перешкода – вони не мають права пірнати в болото. Тому їм доводиться влазити в болото “по-собачому” або вповзати на животі.

Світовий рекорд в цьому змаганні – 1 хвилина 35 секунд, але для багатьох конкурсантів потрібно набагато більше часу. Як правило, студенти опиняються в тяжкому становищі вже на півдорозі у зворотний бік і починають у цей момент бути схожими на китів. Зазвичай два або три учасника не знаходять в собі сил навіть дістатися до фінішу.

Мається на увазі, що носіння гідрокостюма є обов’язковим для учасників болотного запливу, однак деякі сміливці входять у воду в одних плавках. Втім, незалежно від вибору купального костюма всі учасники при виході із склизької болотної маси бувають дуже схожими на істот з фільмів жахів.

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
4. Світовий чемпіонат з поїдання кропиви

Нестерпне печіння у роті під час поїдання 15 метрів кропиви укупі з бур'янами, як з'ясувалося, далеко не найбільша проблема на...

Close