6. Швидкісний матч з крикету

крикетЛокальні змагання по грі в крикет навряд чи можна описати як божевільні або несамовиті, але сценарій їх проведення в дусі старовинної англійської традиції задає їм химерний тон.

Раз на рік прямо посередині протоки Солент з’являється піщана обмілина. І тоді два місцевих яхт-клуба в повній мірі використовують це дивне місце для гри, яку можна назвати не інакше як найшвидший у світі матч з крикету.

Припливаючи під вітрилами до місця на світанку, гравці не втрачають даремно часу. Вони тут же починають встановлювати ворітця, як тільки вода розкриває перші піщинки. З початком матчу їм ще вдається зберегти дещицю ігрового етикету, але незабаром змагання неминуче перетворюються в комічний фарс, поєднуючи “диявольський” боулінг і регбі. І все це супроводжується запальним гавкотом собак, наполегливо відволікаючих своїх господарів від гри.

Тридцять хвилин потому вода починає наступати, і рефері оголошує про те, що гравцям необхідно терміново ретируватися на човнах. До цього моменту піщаний майданчик вже наполовину затоплюється водою.

Глядачі присутні на цьому матчі за умови, що вони прибудуть на своїх човнах. До гри підпускають тільки членів яхт-клубів.

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
5. Заплив у болоті

Екіпіровані лише маскою, трубкою і ластами, учасники змагання мають подолати відстань у півкілометра по болотній воді в глибоких нетрях, розташованих...

Close