А нічого було хизуватися!

БельгіяСуд звинуватив чотири рази пограбованого бізнесмена в … розкоші … мовляв, нічого було випендрюватися!

Цивільний суд Бельгії ухвалив скандальний вирок стосовно бізнесмена, який змушений був рятуватися втечею з рідного міста, охопленого криміналом. Феміда визнала, що комерсант сам спровокував серію пограбувань, оскільки виділявся на загальному тлі розкішним життям.

Безпрецедентний вирок був зачитаний в одному з передмість Шарлеруа цивільним суддею Женев’євою Денисти, пише газета The Telegraph. Представниця правосуддя зобов’язала бізнесмена на ім’я Лоран виплатити понад 5 тисяч фунтів стерлінгів (майже 6 тисяч євро), які він отримав в якості гранту від муніципальних властей на реконструкцію свого будинку. Завершити роботи так і не вдалося, оскільки чоловікові довелося разом з домочадцями рятуватися втечею: в місті його постійно грабували і викрадали.

Найбільше шокує аргументація бельгійського судді. За словами Женев’єви Денисти, відповідач сам винен у своїх нещастях: «Нерозумно було роз’їжджати в «Ягуарі» і селитися в красивому будинку» посеред бідного і депресивного передмістя Шарлеруа.

Як випливає з матеріалів справи, при своїй появі у Шарлеруа в 1998 році Лоран отримав грант від чиновників на ремонт нового будинку, однак зобов’язався жити в ньому постійно і нікуди не зникати.

У 2001 році на підприємця напали і відібрали у нього автомобіль BMW. Втім, поліції вдалося відшукати викрадену машину і повернути її господареві. Однак незабаром після цього озброєні молодики увірвалися до бізнесмена прямо в будинок і забрали автомобіль знову.

У 2006 році збройне пограбування повторилося. Причому на цей раз злочинці погрожували дружині і дітям бізнесмена, а самого Лорана вони викрали в одній піжамі, оскільки все відбувалося посеред ночі. Зловмисники вивезли заручника в промислову зону, кинули його там, а самі втекли на автомобілі престижної марки Jaguar. Після цього сім’я вирішила втекти з міста, що кишить грабіжниками, як можна далі.

І після всіх цих кримінальних перипетій суд визнав знедоленого багатія винним у підвищеному інтересі злочинців до своєї персони. Адвокат підсудного Фредеріка Клеман де Кліті сприйняла цю подію як обурливий курйоз.

«Виходить, що в Шарлеруа в цілях власної безпеки потрібно їздити в «Трабанте» (марка східнонімецького автомобіля періоду соціалізму, що нагадує вітчизняні «Жигулі» або «Запорожець»),

трабант

ходити в треніках і жити в будинку-руїні, – сказала Клеман де Кліті. – Тільки так можна позбавити себе від уваги з боку хуліганів, а також від закидів з боку суду».

Місто прославили педофіли, соціалісти і перша смертниця

Фламандські газети, що видаються на економічно благополучному півночі країни, піддали різкій критиці це судове рішення. На думку преси, позиція Женев’єви Денисти – яскраве свідчення деградації державних інститутів у франкомовній і бідній Валлонії, де чиновники загрузли в корупції і зв’язках з мафією.

Більшість бельгійців вважають Шарлеруа найбіднішим місцем Європи, де правлять злидні і немає економічних перспектив. Мабуть, останнім часом це місто не випадково здобуло погану славу. Спочатку воно потрапило на сторінки газет у зв’язку зі злочинами маніяка-педофіла Марка Дютру, який отримав прізвисько «Чудовисько з Шарлеруа». Цей монстр перетворював дівчат у секс-рабинь, а потім вбивав їх. Дютру засудили до довічного ув’язнення.

Пізніше жінка з Шарлеруа стала першою смертницею європейського походження: вона підірвала себе в Багдаді в 2005 році.

У 2000-х роках кмітливі гіди навіть розробили спеціальний маршрут для туристів, які готові насолоджуватися «урбаністичним сафарі» по огидному промислового центру. Екскурсантів возять в пошарпаному деренчливому екіпажі по самим потворним місцях Шарлеруа. Причому список їх украй різноманітний і практично нескінченний, оскільки місту більше нічого запропонувати своїм відвідувачам.

У муніципалітеті зубожілого міста, природно, правлять бал ліві соціалісти, які прославились на всю країну величезною корупцією. Лише за два останніх роки в Шарлеруа змінилося вже два мера-соціаліста, викритих у зловживанні владою.

Share it...Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedInPrint this page

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття:
Безглузді закони в історіях

Перукар Хуми постраждав через безглуздий міський закон, що забороняє брадобреям працювати по неділях, понеділках, у свята та на наступний день...

Close