Банкнота номіналом 1 мільйон

million_dollar_bill

35-річна Регіна Пайк з американського міста Ковінгтон накупила в місцевому супермаркеті «Wal-Mart» товарів на 1 675 доларів і простягнула касиру купюру вартістю в один мільйон.

Невідомо, що викликало у касира підозру – смішне зображення Статуї Свободи, або надмірна кількість нулів, але вона викликала менеджера. Менеджер в свою чергу викликав поліцію.

«Виглядає, звичайно, прямо як справжня, але, насправді – це фальшивка. Якою лиш нісенітницею люди не займаються», – прокоментував шеф місцевої поліції.

Заарештована шахрайка стверджує, що банкноту дав їй чоловік.

В даний час фальшивомонетниця знаходиться у в’язниці. Їй пред’явлено звинувачення в підробці грошей. Застава за її звільнення призначили в 2 550 вже справжніх доларів.

До речі: Казначейство США не випускає банкноти такої номінації, зате мільйонні і навіть мільярдні банкноти у великій кількості представлені в сувенірної галузі. На сьогоднішній день найбільшою банкнотою в США є 100 доларів.

У 1969 році Казначейство припинило випуск банкнот деномінацією в 500, 1000, 5000 і 10 000 доларів, які раніше використовувалися для розрахунків між банківськими установами.

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Чого вже там розмінюватися на дрібниці…

У США затримали шахрая, який своєю нахабністю і тупістю довів до стану несамовитості бувалих банкірів.

Close