Безглузді наукові дослідження, ч. 1

наука досліди лабораторія аналіз1. “Вплив музики кантрі на самогубства” (S. Stack and J. Gundlach; Wayne State University and Auburn University; 1992)

Автори знайшли зв’язок між музикою кантрі і рівнем самогубств у містах. Передбачається, що кантрі впливає на самогубців, піднімаючи такі тривожні теми, як чвари в сім’ї, п’яне насильство і безробіття. Причому вплив цей не пов’язаний з розлученнями, тиняннями, бідністю, доступністю вогнепальної зброї.

2. “Любов і секс з роботами” (D. Levy; University of Maastricht; 2007)

Вчені вважають, що в 2050 році в штаті Массачусетс дозволять шлюби з роботами. Спочатку секс з роботами буде вважатися долею ботанів, але коли в “Космополітан” почнуть публікувати листи типу “Я займалася сексом з роботом, і це було супер!” багато людей змінять свої уподобання. Роботи стануть настільки схожі на людей по зовнішності, здібностям і особовим якостям, що люди будуть закохуватися в них, займатися з ними сексом і вступати з ними в шлюб.

3. “Сторонні предмети в задньому проході: приклади та повний огляд світової літератури”. (D. Busch and J. Starling; Madison, Wisconsin; 1986)

Крім усього іншого, у дослідженні розповідається про келих для пива, журнали, лампи розжарювання, ліхтарики, пляшки з-під олії, фрукти і овочі, заморожені свинячі хвости, окуляри і кисети для тютюну.

4. “Курки бажають красивих людей” (S. Ghirlanda, L. Jansson, M. Enquist; Stockholm University; 2002)

Коли курчатам показували обличчя людей, з’ясувалося, що вони надають перевагу жінкам, які з точки зору людини, є більш сексуальними (перевірено на студентах).

Що це дає людині? Її смаки – курям на сміх?

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Головне – сухо

Перед статевим актом жінки Зімбабве насухо витирають свої інтимні органи особливими травами, щоб викликати виняткову сухість.

Close