Безглузді наукові дослідження, ч. 2

наука дослідження лаболаторія досліди експеримент5. “Безпечне і безболісне поводження з блискавкою, що защемила пеніс”. (Satish Chandra Mishra; Charak Palika Hospital; 2005)

Защемлення пеніса може стати важким травматичним досвідом для дитини, і батьки повинні знати, як швидко і легко виправити ситуацію, вважають вчені.

6. “Тиск, який виникає, коли пінгвіни какають – дослідження дефекації птахів”. (V. Breno Meyer-Rochow and J. Gal; International University of Bremen and Eotvos Lorand University of Hungary; 2005)

“Вони піднімаються, переміщуються на край гнізда, розгортаються, нахиляються і – палять!” – захоплено розповідає дослідник. Вчені старанно розрахували тиск та інші параметри процесу випорожнення у пінгвінів.

7. “Виділення газів як захист проти невимовної загрози” (Dr. M. Sidoli; Washington DC; 1998)

Дослідження описує поведінку не дуже здорової дитини, яка призвичаїлась використовувати газовиділення для відлякування всього, чого вона боялась і збереження своєї психіки у відносному порядку.

8. “Структурні зміни в гіпокампі водіїв таксі, пов’язані з навігацією” (E. A. Maguire and others; University College London; 1999)

“Мізки водіїв таксі Лондона більш розвинені, ніж мозок інших городян” – з’ясували вчені. Причому ступінь розвитку мозку залежить від часу, проведеного за кермом.

9. “Швидкість поширення ультразвукових коливань у сир чеддар під впливом температури”. (A. Mulet, J. Benedito and J. Bon; Polytechnic University of Valencia; 2006)

З’ясувалося, що ця швидкість залежить таки від температури! Найлегше проводити вимірювання було при 17 градусах за цельсієм. А ще вони дізналися, при якій температурі сир тане, і як тоді в ньому поширюється ультразвук. Ура!

10. “Вплив вологої нижньої білизни на механізм теплорегуляції і тепловий комфорт при холоді”. (M. K. Bakkevig and R. Nielson; Sintef Unimed and Technical University of Denmark; 1995)

Дуже важливе дослідження, яке, наприклад, показало в якій білизні тепліше, і як важлива товщина білизни для комфорту людини.

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Безглузді наукові дослідження, ч. 1

Автори знайшли зв'язок між музикою кантрі і рівнем самогубств у містах.

Close