Безглузді наукові дослідження, ч. 3

наука дослідження лаболаторія досліди експеримент11. Фуміакі Тагуті, Сун Гофу і Чжан Гуанлей з університету їм. Кітасато (Сагаміхара, Японія) – відкрили те, що бактерії, що містяться в гної великої панди, переробляють харчові відходи до однієї десятої їх первісної маси. (приємного апетиту 🙂

12. Олена Боднар, Рафаель і Сандра Марихан з Чикаго – винахід бюстгальтера, який у разі необхідності трансформується в пару респіраторів (я хочу це побачити)

13. Патрісія Ст. Агостіно, Сантьяго А. Плано і Дієго А. Голомбек з Аргентини – відкриття, що «Віагра» допомагає хом’якам впоратися з наслідками різкої зміни часових поясів.

14. Хуан Мануель Торо, Жозеп Тробалон Хуан і Нурія Себастьян-Галлес з Барселонського університету – дослідження, що довело, що пацюки не можуть відрізнити на слух японські слова, вимовлені задом наперед, від голландських слів, вимовних задом наперед(ну навіщо?!)

15. Вчені з Університету Ньюкасла в Англії – дослідження активності нейрона сарани під час перегляду епізодів з фільму «Зоряні війни» (британські!!)

16. Френсіс Фесмайр і троє його ізраїльських колег з’ясували, що гикавку можна вилікувати за допомогою ректального масажу. (я більше ніколи-ніколи не буду гикати!)

17. Грегг Міллер зі штату Міссурі – розробка протезів яєчок для собак.

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Безглузді наукові дослідження, ч. 2

Підбірка, частина 2

Close