Безглузді закони в історіях

вікноПерукар Хуми постраждав через безглуздий міський закон, що забороняє брадобреям працювати по неділях, понеділках, у свята та на наступний день після Дня праці. Відкривши в понеділок свою перукарню, щоб постригти студентів, які готувалися до церемонії вручення дипломів, перукар отримав талончик на сплату штрафу за роботу в надурочний час.

32-річний перукар відкрив салон 2 роки тому і при цьому ніколи не чув про існування закону. За словами члена парафіяльної ради, закон дійсно існує. Його прийняли задовго до об’єднання парафіяльної та міської рад, що відбулося в 1981 році. Хоча начальник поліції Хуми не пригадає, щоб за останні 23 роки кому-небудь виписували штраф за роботу в понеділок.

Травень, 2008. Хума, Штат Луїзіана, США

Є дивна башта висотою майже 80 метрів – парашутна вишка. Її привезли в парк атракціонів на Коні Айленд з Нью-Йорка після всесвітньої виставки 1939 року. З тих пір вишка користувалася шаленою популярністю, її навіть називали бруклінською Ейфелевою вежею. Одного разу на вишці навіть зіграли весілля. Наречений з нареченою, гості і кореспонденти спустилися одночасно на всіх дванадцяти парашутах. Вранці молода подала на розлучення, але це до справи не відноситься.

Вежа приносила своїм власникам солідний дохід аж до 1968 року, коли бізнес довелося зупинити через судовий позов. Сталося так, що в повітрі під час стрибка застряг чорношкірий хлопчик, який заплутався в стропах і провисів вниз головою приблизно півгодини. Дитина, звичайно, злякалася, але залишилась неушкодженою. Батьки вирішили отримати гроші за моральну шкоду і звернулися до чорношкірого адвоката. Адвокат виявився нелінивим й розшукав закон штату Нью-Йорк 1843 року. Причин прийняття цього закону, зрозуміло, ніхто не пам’ятає, але згідно нього «забороняється підвішувати вниз головою чорних хлопчиків молодше 12 років, на висоті більше трьох футів і на час більше 20 хвилин». На момент події потерпілому було 11 років і, як з’ясувалося під час слухань, він провисів на висоті 120 футів 35 хвилин. Адвокат отримав для своїх клієнтів фантастичну на ті часи суму 700 000 доларів, власники вишки розорилися, а бруклінці позбулися однієї з улюблених розваг.

Це було одна з перших самостійних справ знаменитого Джонні Кокрана, який домігся виправдального вироку для Джей Сімпсона.

Бруклін, Нью-Йорк

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Найбезглуздіші закони світу. Міні хіт-парад

Якщо підете в кіно в Таїланді, будьте готові перед початком фільму прослухати королівський гімн, який обов'язково виконується в кінотеатрах перед...

Close