Чесний грабіжник

AZSДвадцятидворічний Шон Л. вважав себе найрозумнішим. Він чудово розумів, чим йому може загрожувати спроба пограбування банку, в якому встановлена ​​система сигналізації та відеоспостереження. А тому в якості об’єкта грабежу він вибрав цілодобовий магазин на бензозаправній станції.

Зайшовши в магазин і витягши револьвер, він без зусиль умовив продавця передати йому всю денну виручку магазину. Так би він і пішов, якби в останній момент не побачив на полиці пляшку дорогого шотландського віскі. Шон «попросив» продавця віддати йому вподобану пляшку. Продавець навідріз відмовився, заявивши, що не може ні продавати, ні дарувати алкогольні напої неповнолітнім. А в тому, що грабіжникові вже виповнився 21 рік, продавець сумнівався.

Чесному слову Шона, який поклявся, що йому скоро виповниться 23 роки, продавець не повірив.

Розсерджений грабіжник вийняв водійське посвідчення і сунув його під ніс недовірливому продавцю. Продавець перевірив права, вибачився і видав Шону пляшку віскі. Через дві години Шон був заарештований поліцією, якій продавець повідомив і ім’я, і домашню адресу грабіжника.

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Пограбування по-італійськи

Італія, що прославилася мафіозними кланами, внесла свій посильний внесок у скарбничку тупих злочинців.

Close