Десятка самих курйозних звільнень

Звільнення з роботи

10 місце. Якийсь робітник, звільнений японським концерном “Мацусіта денке”, подав на компанію до суду і виграв. Суд зобов’язав компанію відновити його на роботі. Зовні все закінчилося благопристойно: робочого відновили, стали платити йому ще більше і навіть виділили окремий кабінет. Проте працівник звільнився за власним бажанням вже через місяць: йому не давали нічого робити, він просто повинен був сидіти весь день на роботі. Від цього у нього трапився нервовий розлад.

9 місце. Як відомо, в радянські часи під час читання офіційних повідомлень ні в якому разі не можна було помилятися. Відомий випадок, коли був звільнений диктор, переплутав у фразі “юних ленінців” всього одну букву. Вийшло досить кумедно: “Юних лінивців”.

8 місце: Нещодавно за непристойний вчинок з однієї із шкіл Лос-Анджелеса була звільнена вчителька Трейсі Нидеркир. Сама Трейсі стверджує, що вчинила його, оскільки наявних навчальних посібників було недостатньо для пояснення нового матеріалу. Вона викладала анатомію, і роздяглася перед класом, оскільки не могла пояснити на скелеті деякі особливості жіночої анатомії.

7 місце: Раптове зниження в 1982-1983 роках цін на кокосове масло у Таїланді призвело до того, що були звільнені тисячі працівників зривачів горіхів з високих пальм.

кокосова пальма

Однак це не викликало збільшення безробіття в країні: працівниками, які зривали горіхи з високих пальм, були мавпи.

6 місце. А ось формулювання причини звільнення Наполеоном міністра внутрішніх справ Франції великого Лапласа: “звільнений за внесення теорії нескінченно малих величин в державну політику”.

закон ома5 місце. У 1826 році за публікацію невеликої статті, в якій був виведений фізичний закон, шкільного вчителя з Кельна звільнили з роботи за особистим розпорядженням міністра освіти. Міністр був переконаний, що “внесення математики в класичну фізику – неприпустима єресь”. Прізвище вчителя була Ом, а закон, що носить тепер його ім’я пам’ятає кожен школяр.

4 місце. На заводах Генрі Форда (загалом-то, справедливо) звільняли будь-кого, від кого тхнуло пивом, вином або більш міцними напоями.

3 місце. У часи повального захоплення іграшками Тамагочі неймовірну кількість службовців буквально по всьому світу було звільнено за недотримання робочого розпорядку дня.

тамагочі

Тим більш прикро, що пізніше, зіткнувшись, із вільненнями, кількість яких зростала як сніжний ком (так званими “звільненнями тамагочі”), деякі фірми просто ввели додаткову 15-ти хвилинну перерву. Тамагочі вже вийшли з моди, а перерви залишилися.

2 місце. При звільненні відслуживших в допоміжних частинах солдатів у Стародавньому Римі їм видавалися дві бронзові таблички, в яких зазначалися дані про їх службу, участь у боях і т.п. Ці таблички були основою для надання привілеїв, в т.ч. римського громадянства. Називалися ці таблички дипломами.

1 місце. У грудні 2001 року департамент освіти Уельсу звільнив одного з учителів молодших класів тільки за те, що вона на уроці сказала шестирічним учням правду. Розчаровані діти прийшли додому в сльозах, що послужило приводом для скарг батьків на педагога, який так грубо обійшовся з дітьми. Правда ж полягала в тому, що Санта-Клауса не існує.

Санта Клаус

Share it...Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedInPrint this page

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття:
Звільнення “за тупість”

Повчальна історія програміста, який зробив так, щоб в програмі у разі вчинення користувачем абсолютно некоректною операції виводилося повідомлення зі словом

Close