Дивні доменні імена

домен інтернетЗнаменитий сайт естонського дитячого садочку носить горде ім’я mudila.ee, а Інститут експериментальної біології там же в Естонії розташовується на не зовсім пристойній для нашого ока і вуха адресі ebi.ee. Ще більш ганебний e-mail інституту, по якому запропоновано звертатися на головній сторінці сайту.

Сайт anus.com створений американською асоціацією нігілістів (The American Nihilist Underground Society), а представництво ТОВ «Стройсвязьурал-1» розташовується за адресою ssu.ru. А urka.ru – це сайт Удмуртської Республіканської Колегії Адвокатів (УРКА).

На сайті dermo.com (виробляє хімічні реагенти), красується привітальний напис Welcome to Dermo, що не може не викликати посмішку у наших користувачів інтернету. А за адресою nasrat.com розташований сайт туристичних послуг – там, приміром, можна замовити авіаквиток.

Французька телекомунікаційна компанія вибрала для свого сайту оригінальну адресу – minet.net. Компанія так і називається – MiNet.

Німецька фірма-виробник протимоскітних сіток також має немилозвучну назву свого сайту – neher.de.

Компанія Jopa Company – сайт jopa.com – займається ландшафтним дизайном, а за адресою jopa.net розташована благодійна некомерційна організація Jopa Ministries, Inc. Крім того, існує сайт jopaonline.com, що пропонує відвідувачам замовити гарячі обіди з доставкою.

Нігерійська компанія Ebun Industries Limited є великим постачальником какао на світовий ринок. Адреса сайту відповідна – ebun.com. Ще непристойніше звучить адреса сайту компанії Education Based Latino Outreach, що займається освітою.

Словенський інформаційний портал розташований за адресою sraka.com, а якщо набрати в рядку браузера suki.net, то ви потрапите на японський сайт, присвячений мережним технологіям.

Suka.org приведе вас на сайт благодійної організації – Singapore United Kingdom Association.

Італійський музикант вибрав собі оригінальний псевдонім, і сайт у нього такий же – urod.org. А chmo.com належить компанії, що розробляє мікрокомп’ютери.

Хочете завести поштову скриньку? Заведіть його на ebanat.com і диктувати емейл по телефону стане значно веселіше.

whorepresents.com – це зовсім не сайт повій, а база даних з пошуку відомих людей.

expertsexchange.com – не сайт фахівців зі зміни статі, а співтовариство з обміну знаннями між програмістами.

therapistfinder.com – допомагає шукати не ґвалтівників, а лікарів-терапевтів.

molestationnursery.com – можна подумати, що це сайт педофілів, а насправді це місце, де можна придбати морозостійкі рослини для саду (щоправда, зараз не працює).

mocha.org – музей дитячого мистецтва.

mudocollection.com.tr – колекція модного одягу з Туреччини.

perdoplastic.nl – сайт голландської компанії, що пропонує обладнання для виробництва виробів з пластмаси.

antikal.de – німецька фірма продає побутову хімію.

duraktekstil.com – турецька фірма, що виробляє одяг.

Список не вичерпується наведеними прикладами. Пропонуємо читачам самим пошукати інші цікаві адреси сайтів у всесвітній мережі.

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Безглузді наукові дослідження, ч. 3

Підбірка, частина 3

Close