Найбезглуздіші закони світу. Міні хіт-парад

рейтинг хіт парад10 місце:
Якщо підете в кіно в Таїланді, будьте готові перед початком фільму прослухати королівський гімн, який обов’язково виконується в кінотеатрах перед початком сеансу. При цьому, всі відвідувачі повинні слухати гімн стоячи від початку до кінця.

9 місце:
В Мексиці не можна ображати чужі вуса. Актом образи при цьому вважається, у тому числі, малювання на обличчі вусів, навіть уявних.

8 місце:
У Бразилії закон не дозволяє непривабливим жінкам з’являтися на громадських пляжах без верхньої частини купальника. Крім того, тут також не можна упускати на спини людей, які загоряють, морозиво, якщо в ньому є паличка.

7 місце:
Не варто викрадати машини в ПАР. Там вогнемети офіційно визнаються допустимим протиугінним засобом.

6 місце: В Австралії не можна ходити по місту в чорному одязі, повстяних черевиках і з кремом на обличчі. Вважається, що так можуть виглядати тільки зломщики. Втім, також на всій території Австралії заборонено носити костюм Бетмена.

5 місце:
Згідно з австралійським актом про комунікації 1991 року, ваш модем не повинен піднімати трубку при першому дзвінку. Якщо це відбувається, ваш модем може бути визнаний таким, що не відповідає необхідним умовам і вас можуть оштрафувати на 12000 доларів.

4 місце:
У Новій Зеландії кабанам під загрозою судового переслідування заборонено розкопувати ночами поля для гольфу.

3 місце:
Історія царівни-жаби ніяк не могла відбутися в Каліфорнії. Тут закон забороняє цілувати жаб. Крім того, тут кримінальним злочином є миття машини чоловічою брудною білизною.

2 місце:
У штаті Індіана в 1950-х роках, у розпал знаменитої «полювання на відьом» були заборонені будь-які згадки про Робіна Гуда, так як ідея відбирати гроші у багатих і віддавати бідним вважалася комуністичною.

1 місце:
У Фінляндії одного разу був заборонений Дональд Дак, тому що він зображується без штанів.

Share it...Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedInPrint this page

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття:
Тупі та дивні закони в містах США

Всі пожежні гідранти слід перевіряти за годину до пожежі. Вибух ядерного пристрою в межах міста може спричинити за собою штраф...

Close