От вже ж ці французи!

двері офісТрьох жителів невеликого французького міста, розташованого в п’ятдесяти кілометрах від Парижа, підвела відсутність почуття гумору.

Повні рішучості пограбувати банк, вони спробували увірватися в операційний зал, але не впоралися з обертовими дверима. Хвилин п’ять вони намагалися впоратися з ними, а потім у відчаї вибігли геть.

Друга спроба, зроблена через кілька хвилин, виявилася більш вдалою. Проникнувши всередину, грабіжники голосно зажадали сто тисяч франків готівкою. Відвідувачі і співробітники банку, які ще не встигли забути сцену в дверях, зустріли вимоги грабіжників гомеричним реготом, вважаючи, що ця трійця просто жартує.

Бандити, збентежені такою реакцією, порахували, що сміх викликаний їх надмірними запитами. Під загальний сміх вони почали знижувати свої вимоги, за кілька хвилин опустивши планку зі ста до однієї тисячі франків.

Однак регіт не припинявся. Оскаженілий ватажок банди кинувся вперед, стрибнув на стійку, за якою сиділа касир, і направив на неї свій пістолет. Стійка виявилася занадто слизькою і високою: грабіжник впав, зламавши ногу. Його два приятелі спробували було бігти, але знову застрягли в дверях.

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Жадібність фраєра згубила

мешканець штату Арізона Робін Джаспер не бажав витрачати свої сили на дрібниці. А тому, вирішивши пограбувати банк, він вибрав саме,...

Close