Подав до суду на Бога

Бог ліс ранок проміньЗасуджений до 20 років позбавлення волі румунський в’язень, подав позов в суд не на кого-небудь, а на Бога.

Він стверджував, що в процесі хрещення він уклав з Богом договір, який має юридичну силу, згідно з яким «сторони зобов’язалися надавати взаємну підтримку”. Господь, за словами ув’язненого, мав оберігати його від різного роду негараздів і підступів диявола. У свою чергу, Бог отримував від нього «різні матеріальні цінності, а також молитви в обмін на обіцянки кращого життя». Але насправді цього не сталося, і потерпілий опинився в руках диявола.

Будучи переконаним, що життя його склалася невдало і що він не отримав належного йому за договором, в’язень винив у всьому Всевишнього. Він зажадав притягнути Бога до відповідальності за шахрайство, зловживання владою і хабар.

На його думку, безпосереднім представником Бога є Румунська Православна Церква, яка і зобов’язана відшкодувати йому нібито завдану Богом шкоду, а адресу відповідача вказана просто – «Небеса».

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Поховати, так з музикою

Музична промисловість з її серією судових позовів на адресу помічених у піратстві «халявщиків» в черговий раз потрапила в курйозну ситуацію,...

Close