Секс-абсурди в законі

смайл розгубленість

Перед вами 12 найбільш абсурдних законів про секс, що існують в світі.

ВЕЛИКОБРИТАНІЯ

Ніяких випадкових зв’язків

Плануєте трохи пофліртувати в пабі, а потім закадрити найближчу красуню? В Англії цього робити не рекомендується. Тут тому, хто запропонує незнайомій жінці зайнятися сексом, загрожує штраф аж до 180 євро або три місяці в’язниці.

США

Оберігатися складно

У багатьох штатах США презервативи піддаються справжнім гонінням. Законодавці, не звертаючи уваги на небезпеку Сніду та інших венеричних захворювань, всіляко ускладнюють придбання населенням даних контрацептивів. Презервативи або взагалі заборонено використовувати (як у Коннектикуті), або можна продавати лише «з-під прилавка» (як у Вісконсині), або їх заборонено рекламувати (як у Каліфорнії). Але самий дивний закон існує в Луїзіані: тут тільки жінкам заборонено купувати презервативи. За порушення загрожує солідний грошовий штраф.

ІРЛАНДІЯ

Заборонено імпорт презервативів

Якщо ви їсте в Ірландію, то обов’язково візьміть із собою запас цих чудових протизаплідних засобів – тому що купити їх в самій Ірландії шансів мало. У цій суворої католицькій країні користуватися презервативами не можна, а тому не можна і продавати. Адже секс, на думку влади, існує тільки для продовження роду.

ГАВАЇ

Виправно-трудовий табір

Ви зустріли на екзотичному острові жінку своєї мрії і хочете зайнятися з нею любов’ю? Не робіть цього, якщо вам дорогі батьки дівчини. Адже якщо вашій обраниці ще немає 18 років, то її батьків чекає покарання у вигляді трьох років виправно-трудових робіт. За те, що вони виховали свою дочку «легковажною».

УГОРЩИНА

Секс у темряві

У столиці Угорщини Будапешті партнерам дозволено любити один одного тільки в темряві. Навіть якщо ви «займаєтеся цим» при світлі у власній квартирі, це все одно карається штрафом. Заборонено займатися любов’ю, в тому числі і при світлі свічок або каміна. Залишається питання: хто це все контролює?

ІТАЛІЯ

Не забудьте плавки!

У Палермо тільки жінкам дозволено перебувати на пляжі в повністю голому вигляді, в той час як чоловікам – ні. Обґрунтування звучить приблизно так: «Чоловіча анатомія може здобувати вульгарний вид, навіть ненавмисно». Ще б пак, коли навколо стільки голих жінок…

Болісний вибір

В італійському місті Тропея існує закон, який чітко регулює, кому можна перебувати на пляжі в роздягненому вигляді, а кому ні. В законі говориться: «Жінкам, які товсті, потворні або непривабливі, забороняється з’являтися на пляжі в роздягненому вигляді». Цим правом користуються лише «молоді жінки, які гідні того, щоб звеличувати красу жіночого тіла». Залишаються тільки поспівчувати поліцейським, яким доводиться застосовувати цей закон на практиці.

ШВЕЦІЯ

Фотосекс

У Швеції, наприклад, заборонено робити власні фотографії в голому вигляді в повний зріст в фотокабінках для термінового фото. Однак фотографувати окремо нижню і окремо верхню частину тіла в голому вигляді не суперечить ніяким заборонам. Так що якщо дуже потрібно, то можна зробити дві фотографії, а потім склеїти їх разом.

КИТАЙ

Не дивіться на ноги!

Якщо вам, перебуваючи в Китаї, захочеться подивитися на голих жінок – будь ласка, дивіться скільки завгодно. Але боронь вас бог вирячитися на голі ноги одягненої жінки. Це в Китаї вважається грубою образою і карається декількома днями в’язниці.

ІЗРАЇЛЬ

Заборона на порно

Перегляд порноканалу в номері ізраїльської готелю може дорого вам обійтися. Всього лише рік тому тут був прийнятий закон, що забороняє перегляд порнофільмів по кабельному або супутниковому телебаченню. Якщо вас зловлять за цим заняттям, можуть відправити у в’язницю на термін аж до трьох років.

ЕСТОНІЯ

Секс і мат

В естонській столиці Таллінні категорично забороняється грати в шахи під час статевого акту. Ймовірно, мова йде про якусь дивну національну особливість.

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Найбільш незвичні імена

Індієць за прізвищем Брахматра носить найдовше ім'я у світі. Воно складається з 1478 букв. Щоб його прочитати, потрібно не менше...

Close