Та нехай горять ці гроші синім полум’ям

ЗваркаШість британців явно хотіли увійти в історію, організувавши в березні 1991 року справжнє пограбування століття – захоплення інкасаторського автомобіля, що перевозив понад 12 млн. фунтів стерлінгів готівкою.

Влаштувавши засідку і обеззброївши охоронців, злочинці відвезли вантажівку з грошима в ліс, де і почали її “розкривати”. Жодного разу до цих пір вони не займалися нічим подібним, проте знали, що метал ріжуть автогеном. Озброївшись потужними пальниками, вони почали з різних сторін підсмажувати автомобіль.

Ефект перевершив очікування. Машина загорілася, спроби зупинити пожежу ні до чого не привели. Самі злочинці втекли. Двоє з них сильно обгоріли, намагаючись витягти гроші з броньовика, і вся шестеро дружно відправилася в найближчу лікарню за медичною допомогою. Тут їх і заарештували поліцейські, які прибули за дзвінком уважних медиків.

Операція «Пограбування століття» безславно провалилася, проте шестеро молодих чоловіків увійшли все ж в історію – як люди, що влаштували найдорожче вогнище XX століття: у вогні згорів один мільйон фунтів стерлінгів.

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
От вже ж ці французи!

Трьох жителів невеликого французького міста, розташованого в п'ятдесяти кілометрах від Парижа, підвела відсутність почуття гумору.

Close