У Мінську із-за плодовитого чиновника звільнили журналістку

У Мінську із-за плодовитого чиновника звільнили журналісткуСпівробітницю агентства «Мінськ-Новини» звільнили після того, як вона передала в ЗМІ неграмотно складений прес-реліз Мінського міського виконавчого комітету.

У документі, складеному прес-службою Мінміськвиконкому, було написано: «16 вересня 2013 року відбудеться привітання від імені Мінського міського виконкому мам, чиї діти народилися в День міста за участю заступника голови Мінміськвиконкому І.В.Карпенко».

У Мінську із-за плодовитого чиновника звільнили журналістку

Як зазначає «Хартія 97», прес-реліз, по всій видимості, розсилався тільки виданням, заснованим Мінміськвиконком (в тому числі, «Мінськ-Новини»), однак з подачі журналістки «Мінськ-Новини» фотографія документа розійшлася по ЗМІ і соціальним мережам.

В агентстві «Мінськ-Новини» в якості офіційної причини звільнення співробітниці, ім’я якої невідоме, назвали непройденний випробувальний термін. У розмові з прес-службою БАЖ керівництво мінського міськвиконкому визнало свою помилку при складанні прес-релізу, проте заявив, що вся відповідальність за звільнення опублікувала його журналістки лежить на «Мінськ-Новини».

Хартія 97» з посиланням на Білоруську асоціацію журналістів (БАЖ).

За матеріалами ria56.ru

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Зіграв у “йо-йо” з алігаторами

Якщо ця історія не потрапить в шорт-лист номінантів на «Премію Дарвіна-2013», я з'їм свою краватку. Думаю, що читачі погодяться зі...

Close