Увага! Це пограбування!

wells fargoДвадцятисемирічний Пол Н., безробітний житель Сан-Франциско, подивився достатньо фільмів, щоб знати як правильно грабувати банк.

Заходиш у відділення, спрямовуєш на касира пістолет, протягуєш йому записку з вимогою видати всі гроші, отримуєш готівку та тікаєш.

Зайшовши незадовго до обідньої перерви у відділення Bank of America, він зробив все, чого навчився за фільмами. Взяв зі столу бланк (як виявилося пізніше – прибуткового ордера), написав на зворотному боці свою вимогу, став у чергу до касира. Вже стоячи в черзі, він раптом помітив, що над столом, за яким він писав свою вимогу, встановлена ​​відеокамера.

Злякавшись, що його намір розкрито і його з хвилини на хвилину заарештують, Пол швидко покинув банк, вирішивши спробувати щастя в іншому місці.

І зайшов в розташований навпроти офіс банку Wells Fargo. Вистоявши чергу, простягнув дівчині за віконцем свою записку: «Це пограбування. Покласти всі гроші в мішок».

Прочитавши записку, касир вирішила, що, швидше за все, у грабіжника не всі вдома. А тому, намагаючись не сміятися, заявила йому, що вона просто не має права видати гроші по записці, написаній на прибутковому ордері Bank of America. Або він переписує свою вимогу на видатковий ордер Wells Fargo, або нехай відправляється назад в Bank of America.

Аргумент подіяв. Вибачившись, Пол вийшов з банку. Через пару хвилин поліція, яка прибула за дзвінком касирки, заарештувала злочинця, який стояв у черзі у відділенні Bank of America з переписаною запискою.

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Та нехай горять ці гроші синім полум’ям

Шість британців явно хотіли увійти в історію, організувавши в березні 1991 року справжнє пограбування століття - захоплення інкасаторського автомобіля, що...

Close