Вчіть матчасть № 2

МКПП21-річний житель американського міста Вест Палм Біч, Френк Сінглтон, тільки що вийшов з в’язниці, де відбував покарання за хуліганство, вирішив покращити собі настрій і покататися на швидкому спорткарі, правда, не на своєму.

На парковці біля будівлі в’язниці, злочинець побачив виходить з сріблястого Nissan’а дівчину. Він негайно накинувся на неї і відібрав ключі від автомобіля. Проникнувши в салон, він запустив двигун, але далі справа не пішла – викрадач навіть не припускав, що замість звичної йому автоматичною КПП він побачить важіль «механіки».

Що робити з цим пристроєм, і як воно працює, Сінглтон не знав, як не знав і про призначення третьої педалі – зчеплення, яка йому здалася просто зайвою. Таким чином, Nissan так і не зрушив з місця. Поки злочинець вивчав принцип роботи механічної трансмісії, його і затримали підоспілі поліцейські. Як повідомили в поліції Вест Палм Біч, Сінглтон зізнався, що вирішив викрасти автомобіль, бо не хотів іти до дому пішки.

Травень, 2008. Штат Флорида, США

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Вчіть матчасть!

Наприкінці зміни працівник піцерії вийшов з будівлі через службовий вхід і попрямував на стоянку, але тут шлях йому перегородили двоє...

Close