Великі світу цього

історіяСвятий римський імператор Фрідріх I затіяв 3-й Хрестовий похід, щоб повернути християнам Святу Землю в дванадцятому столітті. Після довгих болісних днів поневірянь по сухій літній пустелі його армія натрапила на річку Салеф. Перегрівшись на сонечку Фредерік кинувся в річку у своїй важкій броні і потонув.

Аттіла Гун був одним з найбільш сумно відомих лиходіїв в історії людства. Він завоював всю Азію до 450 року нашої ери, спалюючи села і грабуючи села. Ця кровожерна людина померла від кровотечі з носа в свою шлюбну ніч. Після бенкету він був занадто п’яний, щоб помітити свій кривавий ніс, тому і захлинувся у власній крові.

Тихо Бразі, великий астроном шістнадцятого сторіччя з Данського Королівства, дослідження якого допомогли серу Ісааку Ньютону побудувати теорію гравітації, помер із-за дурної традиції. У ті часи вважалося образою – вийти з-за столу, перш ніж закінчиться бенкет. Сечовий міхур не витримав, прирікаючи господаря на повільну та болісну одинадцяти-денну погибель.

Френсіс Бекон був впливовим державним діячем, філософом, автором і вченим у шістнадцятому сторіччі. Він помер, наповнюючи снігом курчат. Його дивувало те нововведення, що сніг замість солі можна використовувати для збереження м’яса. Щоб перевірити цю теорію, він стояв на вулиці в снігу і намагався наповнити їм птицю. Курча не замерзло, на відміну від Ф.Бекону.

Жан-Бабтист Луллі, композитор сімнадцятого століття, який писав музику для короля Франції, помер від передозування музичним ентузіазмом. Репетируючи концертний виступ, він занадто збуджено розмахував диригентською паличкою, встромивши її собі в стегно (у той час диригентська паличка була до 1,5 метрів в довжину, і цим шостому відбивали в підлогу такт). Луллі помер від зараження крові.

Підтверджено Дарвіном

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Рука правосуддя

Клемент Волландхем був відомим північним демократом в період Громадянської війни.

Close