Відверта анкета

вибірЕдвін Гайнор, мешканець штату Техас  вирішив, що його покликання – оберігати спокій простих громадян, тому він вирішив стати поліцейським.

Він прийшов на дільницю, повідомив про свої наміри, і йому дали анкету для заповнення. Крім усього іншого, в анкеті було наступне питання: «чи робили ви коли-небудь злочин?».

Чесний містер Гайнор відповів позитивно. Більш того, він точно вказав, де, коли і як він здійснював свої злочини, які, в основному, зводилися до дрібного грабунку.

У загальній складності Едвін Гайнор здійснив п’ять злочинів, включаючи один угон автомобіля. Він також описав одяг, в якому здійснювалися злочини.

Поліцейські спочатку вирішили, що це розіграш, але на всяк випадок все-таки перевірили отриману інформацію.

Виявилося, що Гайнор дійсно здійснив усі зазначені злочини. Зрозуміло, його заарештували і посадили у в’язницю, але слава про нього обійшла весь світ.

Share it...Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedInPrint this page

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття:
Жартівник-фотолюбитель

Один англійський водій був помічений автоматичним радаром. Через деякий час він отримав поштою з поліції квитанцію на 40 фунтів і...

Close