Вибачте, банк зачинено

двері офісГрандіозний план Філіпа Міллса пограбувати банк спрацював, і він отримав свої гроші. Однак була одна складність: він забув придумати, як з ними втекти.

Спочатку все йшло за розробленим планом. Він увійшов в місцевий банк в Уельсі і сунув під ніс касирові записку з вимогою дати йому грошей.

Готівка належним чином була передана в руки грабіжника, але тим часом інший банківський службовець встиг закрити двері банку. Тому злодюжці нічого не залишалося робити, як сидіти під пильним оком банківських службовців, тримаючи в руках свій заповітний мішок з грошима і чекаючи прибуття поліцейських.

– Це, мабуть, саме дурне пограбування, з яким мені доводилося стикатися за свою практику, – зізнався суддя Роджер Даттон, коли засудив Міллса до трьох років і дев’яти місяців тюремного ув’язнення. – Отримати в руки гроші і залишитися замкненим у банку – все це яскраво демонструє, наскільки безнадійною була його справа.

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Виписав чек на пограбування

Черговий зразок людської тупості об'явився в США. 27-річний хлопець, вирішивши пограбувати банк, не придумав нічого кращого, як повідомити касира про...

Close