Забудькуватість підвела

пропуск перепусткаЗадумавши пограбувати банк, троє співробітників заводу компанії McDonnell-Douglas в каліфорнійському місті Лонг-Біч, будучи людьми розумними, відразу зрозуміли, що успіх їх “кампанії” багато в чому залежить від вдалого місця, де можна було б пересидіти перші, найнебезпечніші години після операції.

А тому й вирішили, що найкраще грабувати банк під час своєї обідньої перерви, щоб повернутися на охоронюваний об’єкт, яким був завод аерокосмічної корпорації, де вони працювали, – вже там, думали вони, злочинців шукати не будуть.

Протягом декількох тижнів, озброївшись секундоміром, вони тренувалися швидко натягати лижні маски, витягувати пістолети, кричати «Це пограбування, всім залишатися на своїх місцях!» і ховатися з місця злочину. Остаточно переконавшись у тому, що всі дії доведені до автоматизму, трійця пішла на справу.

Операція пройшла без сучка і задирки. Як же були здивовані бандити, які сиділи в заводській їдальні, коли їх заарештували поліцейські, що приїхали прямо на завод.

Поліції було не важко встановити особистості грабіжників. Відеокамера, встановлена ​​в банку, відобразила всі деталі скоєного злочину – і чорні лижні маски, і пістолети, спрямовані на купку переляканих відвідувачів, і перепустки на територію заводу, які злочинці забули зняти з грудей.

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Увага! Це пограбування!

Двадцятисемирічний Пол Н., безробітний житель Сан-Франциско, подивився достатньо фільмів, щоб знати як правильно грабувати банк.

Close