Злодій у злодія вкрав

ювелірний магазин26-річний молодий чоловік так ретельно готувався до злочину і вивчав район, де розташований ювелірний магазин, що на нього не звернули увагу тільки самі ледачі жителі містечка Сюрен.

Мюнхен , Німеччина

І як не звернути увагу – майбутній нальотчик об’їхав на моторолері крамницю, що торгує коштовностями – кілька десятків разів! Пильні мешканці містечка не полінувалися повідомити про підозрілу людину в поліцію.

Правоохоронці, можливо, і не заарештували б грабіжника – вони приїхали за викликом трохи пізніше, ніж молода людина набила кишені прикрасами і грошима з каси, і у молодого француза був реальний шанс сховатися. Однак йому завадив… інший, більш розторопний шахрай, за час пограбування який викрав моторолер. На своїх двох тікати від поліцейської машини, природно, було марно.

Отже, грабіжника заарештували. У нього вилучили близько 40 дрібничок і 600 євро. Теоретично злочинець міг чинити опір – він вважав, що був озброєний – але, на щастя, цього не зробив. Адже замість справжнього пістолета, торговці зброєю підсунули бідоласі пневматичну зброю, що стріляє кульками.

Втім, працівники ювелірного магазину, побачивши цю “пушку”, видали всі цінності як миленькі …

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
На злодієві й штани горять

Троє ідіотів-грабіжників попалися на викраданні штанів.

Close